Wyśpij się

Wyśpij się

Wydawać się powinien dość oczywisty fakt, że ludzie powinni poświęcać równą uwagę wszystkim aspektom swojego życia. Tymczasem każdy martwi się o pracę zawodową, organizuje swój czas wolny i życie rodzinne, tymczasem nie zwraca uwagi na sen i łóżka drewniane.

A to bardzo źle, bo przecież, w zależności od etapu życia, w łóżku, a najlepsze są drewniane łóżka, spędzamy niemal jedną trzecią jego trwania. Już w dziewiętnastym wieku robotnicy walcząc o ośmiogodzinny dzień pracy mówili, że człowiek na pracę powinien poświęcać właśnie osiem godzin, na odpoczynek drugie i na sen trzecie osiem godzin, co równo dalej po jednej trzeciej na każdy element.

A jak już prawie powszechnie wiadomo, nie ma dobrego snu, jeśli nie są nam dostępne łóżka drewniane. Na takich bowiem się jest wysypiać najlepiej.

Jedna trzecia życia

Nie ma sensu przecież kupować sobie materaca i kłaść go na podłodze i spać w ten sposób. Należy tę kwestię rozwiązać zupełnie inaczej, czyli po prostu tak, aby wszystkim, którzy na łóżku spać będą, było wygodnie. A do tego właśnie najlepiej się nadają drewniane łóżka jako produkt najbardziej tradycyjny, a więc przypominający to, na czym spali nasi nieodlegli jeszcze przodkowie.

A oni przecież musieli wiedzieć, co jest dobre i ze łóżka z drewna najlepiej służą regenerowaniu sił na kolejny dzień pracy. A jeśli do łóżka dodamy wygodną pościel, to już w ogóle powinno być komfortowo i przyjemnie. To jest najlepszy i przez wszystkich sprawdzony sposób na odzyskiwanie sił na kolejny dzień ciężkiej zawodowej pracy.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *