Fundusze na inwesycje

Fundusze na inwesycje

Niejednemu z nas przytrafiła się w życiu ciężka i dość niespodziewana sytuacja, gdy nie miał pieniędzy, nawet na zakup kserokopiarki. Raczej nie ma wtedy co liczyć na banki, bo przecież one zawsze dość skrupulatnie sprawdzą naszą zdolność kredytową, czyli możliwości spłaty zaciągniętej pożyczki.

Rozwiązaniem są żyranci

Ale często bywa tak, że ci nie zawsze się znajdą, a nawet jeśli, to pojawiają się wszelkiego rodzaju przeszkody urzędowe i biurokratyczne, które cały ten proces bardzo wydłużają. A przecież kserokopiarka do biura potrzebna jest na już. Dlatego też dobrym może będzie pomysłem coś takiego, jak błyskawiczna pożyczka inwestycyjna, którą można wykorzystać na przykład na zakup kserokopiarki.

Czasem udzielają jej banki, ale zwykle będą to wszelkiego rodzaju instytucje o charakterze parabankowym, które jako takie bankami nie są, ale mają uprawnienia do udzielania tego typu kredytów. W związku z tym, jeśli ktoś znalazł się w wymagającej sytuacji gdy trzeba w firmie wymienić zepsutą kserokopiarkę na nową, być może jego wybawieniem będzie właśnie błyskawiczna pożyczka.

Skąd wziąć fundusze na kserokopiarkę?

Trzeba tylko mieć na uwadze fakt

Że jak z każdą pożyczką bywa, również ta będzie musiała być spłacona w dość szybkim czasie i raczej nie będzie możliwości przedłużenia tego, bo to się z kolei z pewnością wiązać będzie z jeszcze większym oprocentowaniem, które i tak już jest spore.

Dlatego może zamiast tego warto zastanowić się nad wynajmem albo dzierżawą kserokopiarki, zamiast nad kupieniem tak drogiego urządzenia?

Ekspresowa pożyczka może być bardzo pomocna, ale nie jest to kredyt na parę lat, tylko raczej na parę miesięcy. Warto o tym pamiętać. Wiemy zaś jak jest z finansami w polskiej firmie Największym błędem przecież, jaki można popełnić, to ze przecież szybka pożyczka będzie musiała być spłacona kolejnym kredytem. A to już będzie sytuacja dość ryzykowna. Kserokopiarka przecież pieniędzy nam nie wydrukuje.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *